Persen®

Už nejaký čas pociťujete úzkosť a obavy? Cítite sa preťažení a neustále v strese? Nedokážete zvoľniť a v pokoji si odpočinúť? Skúste liek Persen®, ktorý pomáha navodiť vnútorný pokoj, a obnoviť psychickú rovnováhu

Persen® patrí medzi lieky, ktoré upokojujú a odstraňujú nepokoj, čo pomáha pri zaspávaní.

Veľkou prednosťou lieku je fakt, že nevyvoláva závislosť, a preto ho možno užívať aj dlhšie. Prípravok Persen® môžu užívať dospelí a dospievajúci od 12 rokov.

PERSEN patrí do skupiny liekov nazývaných fytofarmaká (lieky rastlinného pôvodu),  sedatíva (upokojujúce lieky) a hypnotiká (lieky navodzujúce spánok).

Ide o zmes suchých rastlinných extraktov s upokojujúcim účinkom, ktorá priaznivo pôsobí aj pri dočasných poruchách zaspávania.

PERSEN je rastlinný liek, ktorý sa odporúča na zmiernenie ľahkých prechodných foriem nervového napätia (ako denné sedatívum pri psychickej záťaži, nepokoji, podráždenosti) a/alebo dočasných ťažkostiach so zaspávaním.

Odporúčaná dávka prípravku PERSEN:

Pri psychickej záťaži, nepokoji alebo podráždenosti sa odporúča dospelým a dospievajúcim starším ako 12 rokov užívať 3 až 4 obalené tablety PERSENU 3-krát denne.

Pri nespavosti sa odporúča užiť 3 až 4 obalené tablety PERSENU jednu hodinu pred spaním.

Dĺžka užívania

PERSEN má pozvoľný nástup účinku. Na dosiahnutie optimálneho liečebného účinku sa odporúča pokračovať v užívaní minimálne 2 týždne. Trvanie liečby nie je obmedzené.